Zalando a AboutYou přináší výrazné osvěžení do online nákupů oblečení

Důkaz o tom, že nakupování oblečení přes internet je stále oblíbenější, je vidět už při srovnání množství zboží v kamenných obchodech a možnostech výběru online. Kdo by odolal jednoznačně přehlednějšímu výběru všech typů oblečení, kterými lze obnovit šatník, ale hlavně jedinečné příležitosti vyhnout se stísněným zkušebním kabinkám. Logicky se tak rozšiřuje i nabídka e-shopů. Už nemusíte sledovat své oblíbené značky jen jednotlivě na jejich webových stránkách – Zalando stejně jako AboutYou vám vše ukáží moderně a na jednom místě.

Zalando – odstartovaly obyčejné letní žabky

Německé Zalando vzniklo v roce 2008 jako společný projekt Roberta Gentze a Davida Schneidera v Berlíně. Původně se zaměřovali pouze na trendy známé letní obuvi „žabky“, posléze nabídku rozšířili na všechny typy obuvi. Posuďte sami, jak se časem vyvíjel sortiment obuvi. Boty už dávno nejsou jediným lákadlem, následovalo oblečení a kosmetické produkty.

Zalando vkusně navádí k zajímavému výběru

Zalando na první pohled působí přehledně, bez ohledu na to, zda si jej prohlížíte na počítači mobilu, či jiném zařízení. Všechny modely jsou focené přímo na lidech, takže máte jasnější představu, jak se model bude při nošení přizpůsobovat, jak se typově hodí či jak kombinovat. Ihned po výběru prvního kousku oblečení vám systém sám nabídne další zajímavé modely stejného střihu, ale také vhodné kombinace k tomu. Napoví vám to, jak správně sladit nové oblečení stávajícím ve skříni nebo vnukne nápad pro zcela nový styl. Nechybí ani podrobný popis zboží stejně jako průvodce velikostmi. Pokud se tedy obejdete bez osobního vyzvednutí a vyzkoušení v prodejně ani se neleknete, na první pohled, složitějšího postupu při případném vracení, obchod vás nezklame. Vrácení zboží i dopravné je vždy zdarma. Komunikují vstřícně a v případě potřeby vás ochotně nasměrují co a jak vyřešit. Chuť udělat si radost spolehlivě posílí výhodné nákupy. About You je zdravou konkurenci nejen pro Zalando About you je další z moderních, technologicky vyšperkovaných e-shopů nové generace. Seskupuje módu různých značek, se záměrem ukázat to nelepší na míru vašemu stylu. Navíc propojuje aktuální módní časopis s interaktivním nakupováním. About you je úspěšnou společnou myšlenkou německých podnikatelů Sebastiana Betze a Tareka Müllera ve spojení s někdejšího stratégem Otto Group Hannesem Wiesem.

Mobilní aplikace i stránky vám jasně ukáží, v čem budete in

About you vás okouzlí aktuálním designem a pestrým výběrem oblečení od hlavy až k patě. Dopravu máte zdarma a na rozmýšlení, zda jste si dobře vybrali nebo věci vrátíte, mate až 100 dní. Potěší také akční ceny, ale snadno si můžete zpřístupnit i běžné ceny prostřednictvím https://www.kuponyonline.cz/kupony-aboutyou-cz/. Názorně a jasně ukáže jak jednotlivé součásti oblečení, tak kompletní outfity. Myslí i na nejmenší detaily. Proto zde najdete také pásky šátky brýle i hodinky. Neváhejte a přijďte se mrknout na tento zmenšený módní ráj ve dvou variantách.

Publikováno: 15. 07. 2019

Kategorie: Móda

Autor: Hanka Zátopekova