Jaké boty nosit k šortkám?

Šortky jsou základem letního šatníku, avšak jen těžko byste našli komplikovanější kousek co se týče kombinací s obuví. Může za to zejména jejich odhalující délka, která dokáže i těm nejdokonalejším nohám ztížit život. Abyste se vyhnuli nechtěnému efektu krátkých nohou, připravili jsme pro vás 5 ideálních kombinací s obuví - a tu pak seženete za nelepší ceny přes internetovyporadce.cz.

Baleríny

Baleríny jsou jasnou volbou pro mnohé z nás. Jsou elegantní, nadčasové a ženské zároveň. Rozverné botičky bez ostychu kombinujte i se šortkami!

Klasické tenisky

Klasické bílé tenisky jdou se šortkami ruku v ruce již od nepaměti. Pro dokonalý sportovní look si však vyberte retro model.

Kitten Heels

Téměř každá z nás se při šortkách řídí pravidlem nízkých podpatků. Pokud však patříte k milovnicím výšek a nedokážete se obejít bez svých podpatků, doporučujeme trendu alternativu- kotě podpatky. Působí elegantně, ale přitom vás zbaví přehnaného sexappealu.

Espadrille

Boho alternativa pro všechny milovnice hippie stylu. Barvy, flitry, třásně perfektně vykreslují letní atmosféru a se šortkami tak tvoří dokonalý pár. Základní součástí letního šatníku jsou nízké sandály, které si najdou své místo téměř v každém outfitu. Výjimkou není ani jejich kombinace se šortkami.

Publikováno: 14. 05. 2019 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Nezařazené

Autor: Hanka Zátopekova

Tagy: jaké boty k šortkám