Vánoční tipy na krásné peněženky pro vás i vaše blízké

Pomalu ale jistě se blíží nejočekávanější svátky v roce: Vánoce. Už víte, co komu darujete? Dobrý nápad je pěkná kvalitní peněženka. Podívejte se, jaké krásné kousky jsme pro vás našli v e-shopu Peněženky-ahal.cz.

Peněženky pro dámy

Pro ženy je peněženka nejen taštička na peníze, ale také důležitý módní doplněk. Při výběru buďte proto obezřetní, měli byste se umět vcítit do vkusu obdarované. Moderní dámská peněženka značky Cavaldi zaujme na první pohled elegantním vzhledem a krásnou červenou barvou. Když ji otevřete, zjistíte, že je prakticky uspořádaní a že má zevnitř zajímavou červeno-modro-hnědou barevnou kombinaci. Hravou ženu, která miluje zajímavé, neotřelé předměty, potěší stylová dámská peněženka Cavaldi s ručně malovaným motivem. Kvalitní jemná kůže zaručuje dlouholetou životnost peněženky. Uvnitř je velké množství kapes na bankovky, kreditky i doklady, k dispozici je také mincovník se zipem. Princeznovským doplňkem bude růžová kožená peněženka dámská od Miss Lulu. Díky svému vzhledu poslouží nejen na úschovu peněz, ale také jako šperk. Je posazená lesklými korálky. Nabízí dostatek prostoru pro bankovky i mince.

Peněženky pro pány

Mužům jde obvykle spíše o praktické využití peněženky, elegantní gantlemani však ocení kvalitní koženou peněženku. Pro sportovní typy se více hodí sportovní peněženky z odolného materiálu. Kožená pánská peněženka značky Gregorio slibuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Propracovaný design a přehledné uspořádání dobře poslouží každému šarmantnímu muži. Slušet mu bude při běžných nákupech i během placení v luxusní restauraci. K vysokohorské turistice se více hodí černá sportovní peněženka Always wild, kterou lze pomocí karabiny přichytit ke kalhotám i k batohu.

Publikováno: 30. 10. 2019

Kategorie: Móda

Autor: Hanka Zátopekova