Spodky dělají muže Aneb 5 důvodů, proč nosit značkové prádlo

Tento článek cílí na muže, kteří podceňují význam spodního prádla a nosí stejný typ trenýrek jako na stření škole. Poznali jste se? Pak si přečtěte pět pádných důvodů, proč byste se měli obléknout do spodků s logem některé prémiové značky.

1. je pohodlnější

Vážně si myslíte, že pánské spodní prádlo Diesel není komfortnější než levný textil z tržnice? Vyzkoušejte a udělejte si vlastní názor. Značkové spodky se obvykle vyznačují perfektně navrženým střihem, takže nikde netlačí, neškrtí a neomezují v pohybu. Samozřejmě si musíte vybrat správnou velikost, ale to už je jiné téma.  

2. je kvalitnější

Opravdu vás baví neustále nakupovat nové prádlo, protože to nekvalitní vydrží jen velmi krátkou dobu? Značkové spodky vám budou dělat radost mnohem déle, takže nebudete muset ztrácet čas nakupováním.

3. je levnější

Pochopitelně netvrdíme, že originální boxerky Calvin Klein stojí stejně jako napodobenina od trhovců… Ale když si spočítáte, kolik nekvalitního prádla vystřídáte za dobu, po kterou nosíte značkové, dojdete k závěru, že je prémiový sortiment není tak drahý – a dokonce může vyjít i levněji. Stačí se poohlédnout po prádle v akci.

4. je stylovější

Značkové spodní prádlo vám dodá zdravé sebevědomí. Budete si v něm připadat přitažlivější pro opačné pohlaví, a navíc odvede pozornost od vašich „nedostatků“. V praxi samozřejmě záleží i na vhodně zvoleném střihu, nicméně takové trenky Styx jsou vždy lepší než trenýrky pro „starého fotra“. Jistě víte, kam tím míříme.

5. je zdravější

Jak souvisí spodní prádlo a zdraví? V případě „no name“ textilu hrozí, že se výrobce nezdráhal použít materiály, které nejsou příliš šetrné k pokožce. Chcete-li se vyhnout riziku alergické reakce či jiných nepříjemných zdravotních potíží, vsaďte na jistotu v podobě kvalitního značkového prádla.

Publikováno: 02. 02. 2023 / Aktualizováno: 30. 10. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Hanka Zátopekova