Tajemství dámské kabelky: Jaké poklady ukrývá?

Naše dámské kabelky jsou plné módních doplňků, líčidel, skvělých vychytávek, bonbónů pro děti a pamlsků pro zvířecí miláčky. Managerky a podnikatelky jako správné business woman nikdy nevyjdou z domu bez smartphonu, diáře, notebooku, peněženky, klíčů, kosmetické taštičky a kartáče na vlasy Tangle Teezer. Aby své oblíbené kožené kabelky neničily běžnými nákupy a současně šetřily životní prostředí odmítáním igelitek, mají vždy po ruce ekologickou, textilní látkovou tašku. Občas se v nich najde i svačina v krabičce nebo alespoň proteinová tyčinka a lahev s vodou.

Italské kožené kabelky

Právě italské kožené kabelky jsou vyhlášené. Italové jsou mistři módy a jejich precizně vytvořené kabelky v prvotřídním, módním designu jsou sázkou na jistotu. Dámská kabelka často skrývá opravdu hodně veskrze holčičích věcí, jako je zrcátko od naší oblíbené značky zdobené krystaly Swarovski, peněženku, lesk na rty, parfém i manikúru. Nechybí v ní značkové brýle v pevném obalu a náramek či náhrdelník, který perfektně ladí k šatům, ale nestihly jsme si jej dát ve shonu ráno na ruku či na krk. Nechybí ani krém na ruce od Vichy a parfém. Většinu náplně kabelky tvoří zkrášlující věci od pilníku na nehty, pinzety na oboří, přes balzám na rty až po lak na nehty. Kromě všech běžných věcí nechybí ani i cestovní termohrnek na kávu.

Dámské kabelky technoholiček

Pracujete v marketingu nebo IT? Tak to je asi vaše kožená kabelka asi nezvykle mnoho technologií a možná jste jim zcela propadly i jako ženy. Kromě 2 smartphonů, elektronického diáře, notebooku, foťáku a sluchátek, v ní máte i powerbanku, kabel či náhradní baterie. Pracovní deformace je prostě znát. Pokud máte doma kočičí nebo psí miláčky, máte v dámské kabelce i piškoty, abyste jim mohly dát nějaký pamlsek, když na vás dělají smutné kočičí nebo psí oči, když odjíždíte do práce. Pokud máte pár kapsiček na zip ne víc, je to značka ideál.

Publikováno: 12. 10. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Hanka Zátopekova